Impreza

Muzyka na imprezę

 

Szanowni Państwo! Zapeniam muzykę na wszelakie rozrywkowe wydarzenia - przede wszystkim klubowe koncerty muzyczne. Gram również na bankietach, imprezach urodzinowych, weselach a nawet na festynach plenerowych. Specjalizuję się w wykonywaniu klasyki rocka  (np. Led Zeppelin, Republika, Manaam), ambitniejszej odmiany muzyki pop (np. Adele, Tom Jones, Lenny Kravitz itp.) oraz pieśni ludowych z różnych krajów świata. W moim repertuarze znajduje się ponad 200 utworów krajowych oraz zagranicznych. Dodatkowo na życzenie jesteśm w stanie przygotować każdy utwór z gatunku muzyki rozrywkowej. Na moich występach jest sporo miejsca na interakcje z publicznością, improwizacje i humor. 

Jako muzyk zdobyłem wiele nagród za zwycięstwa w ogólnopolskich konkursach muzycznych. Na swoim koncie mam cztery płyty muzyki z autorską muzyką oraz 12 lat doświadczenia scenicznego (więcej), w tym około 100 koncertów wypełnionych coverami. 

Współpracuję z muzykami uzupełniającymi brzmienie naszego zespołu o bas, flet, klawisze i perkusję. Poza żywymi instrumentami dysponuję również wysokiej jakości półpodkładami.

Dysponuję własnym nagłośnieniem estradowym.

 

 

 

 

Additional information